0200-2600 week 47 2022
6+1% = 161870 personen bij 6 jaar en ouder 6+DIG1% = 154750 personen bij 6 jaar en ouder met digitale ontvangst
zenderCum BrkCumulatief bereikPercentage van de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum Brk AbsCumulatief bereik absoluutAantal personen in de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum BrkCumulatief bereikPercentage van de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum Brk AbsCumulatief bereik absoluutAantal personen in de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken
Totaal Zenders88,314.295.00092,014.231.000
SKO Light38,36.199.00039,96.170.000
Paramount Light4,4715.0004,6716.000
Ziggo Sport Light3,0490.0003,1473.000
Discovery Light3,7602.0003,9603.000
NPO Light11,71.896.00012,21.883.000
192TV2,3372.0002,4368.000
Animal Planet2,0328.0002,1328.000
Boomerang1,1181.0001,2181.000
Cartoon Network1,7274.0001,8274.000
Comedy Central Extra1,5240.0001,6241.000
CrimeInvestigation3,0493.0003,2489.000
DiscoveryScience2,2353.0002,3354.000
E!2,5405.0002,6405.000
ESPN UHD0,8123.0000,8123.000
Euronews2,8455.0002,9456.000
Eurosport 22,8453.0002,9454.000
Filmbox3,1495.0003,2496.000
Horse Country TV1,4223.0001,4224.000
Insight TV HD1,7267.0001,7268.000
Love Nature3,2521.0003,4522.000
NGC Wild2,9469.0003,0470.000
Nick Jr.2,1334.0002,2335.000
Nick Toons1,6252.0001,6252.000
njam!3,0483.0003,1484.000
NPO 1 extra8,01.292.0008,31.283.000
NPO 2 extra1,8287.0001,9287.000
NPO Politiek en Nieuws4,1668.0004,3665.000
ONS4,7762.0004,9758.000
RTL Telekids1,3216.0001,4217.000
RTV-71,3205.0001,3205.000
TV5381,5248.0001,6249.000
Ziggo Sport Golf1,1180.0001,1168.000
Ziggo Sport Racing1,7267.0001,7268.000
Ziggo Sport Tennis0,6101.0000,7101.000
Ziggo Sport Voetbal1,1181.0001,1176.000
Ziggo TV5,3860.0005,6861.000
* Het resultaat van de zender voldoet niet aan het bereikscriterium en wordt daarom niet gerapporteerd.


Export

© 2022 Stichting KijkOnderzoek