0200-2600week 14 2020
Uitzenddag6+6+DIG
zenderCumBrkCumBrkAbsCumBrkCumBrkAbs
Totaal Zenders90,514.461.00094,114.188.000
SKO Light50,88.113.00052,77.955.000
BE Viacom light14,32.281.00014,72.223.000
Chello Media Light3,0484.0003,2478.000
Discovery Light5,8926.0006,0904.000
Fox Light4,4710.0004,7706.000
NPO Light21,33.400.00022,13.331.000
192TV4,2673.0004,4667.000
Animal Planet3,7599.0004,0597.000
Cartoon Network4,4709.0004,6697.000
Comedy Central Extra3,6578.0003,7558.000
CrimeInvestigation3,3520.0003,5521.000
DiscoveryScience2,8453.0002,9433.000
E!1,7273.0001,8274.000
Eurosport 21,7278.0001,8279.000
FOX Sports 41,8293.0001,9288.000
FOX Sports 52,1341.0002,3342.000
FOX Sports 61,4217.0001,2180.000
Horse Country TV2,0321.0002,0307.000
Insight TV HD2,3368.0002,4369.000
MTV Brand New1,3202.0001,3203.000
MTV Live HD1,2186.0001,1166.000
MTV Music 241,9302.0001,8273.000
NGC Wild4,4710.0004,7706.000
Nick Music2,2345.0002,2328.000
Nick Jr.3,7588.0003,9585.000
Nick Toons2,1341.0002,3342.000
njam!2,7434.0002,8430.000
NPO 1 extra3,3523.0003,3503.000
NPO 2 extra2,8450.0003,0451.000
NPO Nieuws12,51.996.00013,01.958.000
NPO Politiek5,0794.0005,1770.000
NPO Zappelin extra4,8769.0005,1771.000
ONS7,41.189.0007,91.192.000
OUTtv1,9299.0001,8272.000
Pebble TV1,7278.0001,7258.000
REVOLT1,3204.0001,4204.000
RTL Telekids2,2346.0002,3342.000
TV5384,0643.0004,3644.000
VH-11,1180.0001,1160.000
VH-1 Classic1,8288.0001,8268.000
Ziggo Sport Golf1,0153.0001,0150.000
Ziggo Sport Voetbal1,4218.0001,4213.000
Ziggo TV10,81.720.00011,21.683.000
* Het resultaat van de zender voldoet niet aan het bereikscriterium en wordt daarom niet gerapporteerd.


Export

© 2020 Stichting KijkOnderzoek All rights reserved