0200-2600 week 8 2021
6+1% = 161110 personen bij 6 jaar en ouder 6+DIG1% = 150343 personen bij 6 jaar en ouder met digitale ontvangst
zenderCum BrkCumulatief bereikPercentage van de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum Brk AbsCumulatief bereik absoluutAantal personen in de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum BrkCumulatief bereikPercentage van de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum Brk AbsCumulatief bereik absoluutAantal personen in de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken
Totaal Zenders90,414.572.00093,814.102.000
SKO Light46,77.527.00048,27.248.000
BE Viacom light6,81.096.0006,91.037.000
Chello Media Light3,7597.0003,8572.000
Discovery Light6,21.002.0006,2938.000
Fox Light4,8776.0005,1771.000
NPO Light21,13.399.00021,93.290.000
192TV2,6411.0002,7411.000
Animal Planet4,3687.0004,5673.000
Cartoon Network4,0648.0004,2631.000
Comedy Central Extra1,8296.0001,9287.000
CrimeInvestigation2,8447.0002,9429.000
DiscoveryScience2,3374.0002,2323.000
E!1,0166.0001,1166.000
Eurosport 23,4549.0003,6541.000
ESPN42,9462.0002,8421.000
ESPN51,8288.0001,8275.000
ESPN61,7268.0001,7260.000
Horse Country TV1,6265.0001,6241.000
Insight TV HD2,1340.0002,2327.000
NGC Wild4,8776.0005,1771.000
Nick Jr.3,7601.0003,7555.000
Nick Toons1,9310.0002,0305.000
njam!1,8286.0001,8275.000
NPO 1 extra3,2513.0003,3490.000
NPO 2 extra3,7598.0003,9584.000
NPO Nieuws11,41.831.00011,71.766.000
NPO Politiek4,8781.0005,0745.000
NPO Zappelin extra3,8615.0004,0604.000
ONS5,5884.0005,7858.000
Pebble TV1,0165.0001,1165.000
RTL Telekids1,8287.0001,9280.000
TV5382,3374.0002,4362.000
Ziggo Sport Golf1,2200.0001,3200.000
Ziggo Sport Voetbal2,4392.0002,4360.000
Ziggo TV8,41.352.0008,51.276.000
* Het resultaat van de zender voldoet niet aan het bereikscriterium en wordt daarom niet gerapporteerd.


Export

© 2020 Stichting KijkOnderzoek All rights reserved