0200-2600week 7 2020
Uitzenddag6+6+DIG
zenderCumBrkCumBrkAbsCumBrkCumBrkAbs
Totaal Zenders89,114.249.00092,714.021.000
SKO Light45,47.262.00047,57.177.000
BE Viacom light11,11.779.00011,61.749.000
Chello Media Light3,7586.0003,7561.000
Discovery Light4,7746.0004,9743.000
Fox Light6,41.028.0006,81.023.000
NPO Light17,82.852.00018,52.802.000
192TV2,8454.0003,0454.000
Animal Planet2,9462.0003,0459.000
Cartoon Network3,4550.0003,6551.000
Comedy Central Extra2,0327.0002,2328.000
CrimeInvestigation2,7430.0002,8423.000
DiscoveryScience2,4378.0002,5379.000
E!1,9297.0001,9284.000
Eurosport 23,1492.0003,3492.000
FOX Sports 42,5396.0002,6389.000
FOX Sports 52,3370.0002,4361.000
FOX Sports 61,1182.0001,2182.000
Horse Country TV0,9141.0000,9141.000
Insight TV HD1,5240.0001,6240.000
MTV Brand New0,6101.0000,7102.000
MTV Live HD0,9151.0001,0148.000
MTV Music 241,0167.0001,0158.000
NGC Wild6,41.028.0006,81.023.000
Nick Music0,9144.0000,9141.000
Nick Jr.3,6571.0003,8572.000
Nick Toons1,8287.0001,9280.000
NPO 1 extra6,1975.0006,3950.000
NPO 2 extra2,4380.0002,5380.000
NPO Nieuws7,61.209.0007,81.183.000
NPO Politiek2,8441.0002,9438.000
NPO Zappelin extra4,3682.0004,5683.000
ONS5,7910.0006,0905.000
OUTtv2,1338.0002,2328.000
Pebble TV1,7271.0001,8272.000
REVOLT2,0325.0002,1322.000
RTL Telekids1,7273.0001,8273.000
TV5383,0474.0003,1475.000
VH-11,4219.0001,4211.000
VH-1 Classic1,2197.0001,3197.000
Ziggo Sport Golf1,3202.0001,2185.000
Ziggo Sport Voetbal2,0324.0002,1324.000
Ziggo TV8,31.328.0008,71.319.000
* Het resultaat van de zender voldoet niet aan het bereikscriterium en wordt daarom niet gerapporteerd.


Export

© 2020 Stichting KijkOnderzoek All rights reserved