0200-2600 week 2 2022
6+1% = 161870 personen bij 6 jaar en ouder 6+DIG1% = 154630 personen bij 6 jaar en ouder met digitale ontvangst
zenderCum BrkCumulatief bereikPercentage van de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum Brk AbsCumulatief bereik absoluutAantal personen in de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum BrkCumulatief bereikPercentage van de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum Brk AbsCumulatief bereik absoluutAantal personen in de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken
Totaal Zenders89,514.482.00092,914.360.000
SKO Light43,57.035.00045,26.987.000
Viacom Light7,21.160.0007,31.128.000
Ziggo Sport Light4,4706.0004,5702.000
Discovery Light5,2844.0005,4839.000
NPO Light14,42.331.00015,02.324.000
192TV2,6413.0002,6403.000
Animal Planet3,9627.0004,1627.000
Boomerang2,1348.0002,3348.000
Cartoon Network3,4544.0003,5545.000
Comedy Central Extra2,4387.0002,3354.000
CrimeInvestigation2,6428.0002,8428.000
DiscoveryScience2,0326.0002,1321.000
E!1,9311.0002,0311.000
ESPN UHD1,3209.0001,4209.000
Eurosport 22,9467.0003,0468.000
Filmbox1,7280.0001,8280.000
Horse Country TV1,6266.0001,7266.000
Insight TV HD2,0329.0002,1329.000
NGC Wild3,0480.0003,1480.000
Nick Jr.3,6580.0003,8580.000
Nick Toons1,7278.0001,8278.000
njam!1,9307.0001,9295.000
NPO 1 extra5,7930.0006,0930.000
NPO 2 extra3,6578.0003,7579.000
NPO Politiek en Nieuws9,31.502.0009,71.494.000
ONS5,3852.0005,5853.000
Pebble TV1,4235.0001,5235.000
RTL Telekids2,1348.0002,3348.000
TV5382,6420.0002,6408.000
Ziggo Sport Golf1,1171.0001,1171.000
Ziggo Sport Racing2,7438.0002,8439.000
Ziggo Sport Tennis1,8296.0001,8284.000
Ziggo Sport Voetbal2,8455.0002,9455.000
Ziggo TV7,81.268.0008,21.268.000
* Het resultaat van de zender voldoet niet aan het bereikscriterium en wordt daarom niet gerapporteerd.


Export

© 2021 Stichting KijkOnderzoek