0200-2600week 32 2020
Uitzenddag6+6+DIG
zenderCumBrkCumBrkAbsCumBrkCumBrkAbs
Totaal Zenders80,212.824.00083,112.498.000
SKO Light41,16.564.00042,56.391.000
BE Viacom light8,41.342.0008,61.288.000
Chello Media Light7,21.147.0007,31.098.000
Discovery Light5,3845.0005,6843.000
Fox Light3,3527.0003,3498.000
NPO Light21,33.402.00022,13.319.000
192TV2,6409.0002,6394.000
Animal Planet3,9616.0004,1615.000
Cartoon Network3,2513.0003,4512.000
Comedy Central Extra2,1338.0002,2328.000
CrimeInvestigation2,6421.0002,7412.000
DiscoveryScience2,0312.0002,1311.000
E!1,1175.0001,2175.000
Eurosport 22,7438.0002,9437.000
FOX Sports 41,4222.0001,5221.000
FOX Sports 51,1176.0000,9140.000
FOX Sports 61,3207.0001,3197.000
Horse Country TV0,9141.0000,9132.000
Insight TV HD1,5241.0001,5230.000
MTV Brand New0,697.0000,687.000
MTV Live HD0,9148.0000,9129.000
MTV Music 240,8135.0000,9135.000
NGC Wild3,3527.0003,3498.000
Nick Music0,8126.0000,8126.000
Nick Jr.2,1328.0002,1311.000
Nick Toons1,4222.0001,5221.000
njam!2,0316.0002,0308.000
NPO 1 extra2,6418.0002,6387.000
NPO 2 extra1,9301.0002,0301.000
NPO Nieuws5,9946.0006,1917.000
NPO Politiek14,12.257.00014,72.214.000
NPO Zappelin extra3,0484.0003,1465.000
ONS5,8931.0006,1920.000
OUTtv2,3371.0002,3346.000
Pebble TV1,2190.0001,2185.000
REVOLT0,9146.0000,8122.000
RTL Telekids1,4219.0001,4208.000
TV5381,7267.0001,7263.000
VH-10,7105.0000,7105.000
VH-1 Classic1,6251.0001,5227.000
Ziggo Sport Golf0,8131.0000,9131.000
Ziggo Sport Voetbal2,0323.0002,0303.000
Ziggo TV7,61.220.0008,11.215.000
* Het resultaat van de zender voldoet niet aan het bereikscriterium en wordt daarom niet gerapporteerd.


Export

© 2020 Stichting KijkOnderzoek All rights reserved