0200-2600 juli 2022
6+1% = 161870 personen bij 6 jaar en ouder 6+DIG1% = 154900 personen bij 6 jaar en ouder met digitale ontvangst
zenderCum BrkCumulatief bereikPercentage van de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum Brk AbsCumulatief bereik absoluutAantal personen in de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum BrkCumulatief bereikPercentage van de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum Brk AbsCumulatief bereik absoluutAantal personen in de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken
Totaal Zenders92,114.916.00096,014.857.000
SKO Light65,410.590.00068,110.540.000
Paramount Light16,92.732.00017,62.724.000
Ziggo Sport Light13,92.249.00014,52.236.000
Discovery Light11,71.896.00012,31.905.000
NPO Light26,74.320.00028,04.324.000
192TV6,41.043.0006,71.034.000
Animal Planet7,81.268.0008,21.274.000
Boomerang4,1668.0004,3663.000
Cartoon Network6,61.076.0007,01.080.000
Comedy Central Extra4,9790.0005,0773.000
CrimeInvestigation7,91.283.0008,31.285.000
DiscoveryScience5,4870.0005,7874.000
E!4,6737.0004,7731.000
ESPN UHD2,2363.0002,4365.000
Euronews6,91.118.0007,01.085.000
Eurosport 27,41.194.0007,71.184.000
Filmbox8,21.325.0008,61.326.000
Horse Country TV6,1992.0006,4993.000
Insight TV HD5,3851.0005,5855.000
NGC Wild7,11.151.0007,31.124.000
Nick Jr.6,71.090.0007,11.095.000
Nick Toons8,21.321.0008,61.327.000
njam!9,11.468.0009,51.475.000
NPO 1 extra13,02.103.00013,62.097.000
NPO 2 extra8,21.331.0008,61.337.000
NPO Politiek en Nieuws14,42.338.00015,12.342.000
ONS11,21.821.00011,81.825.000
RTL Telekids5,6902.0005,9906.000
RTV-75,0811.0005,3814.000
TV5386,41.042.0006,71.033.000
Ziggo Sport Golf3,6575.0003,6564.000
Ziggo Sport Racing5,9954.0006,2959.000
Ziggo Sport Tennis5,9949.0006,2953.000
Ziggo Sport Voetbal5,3857.0005,6861.000
Ziggo TV18,22.947.00018,92.918.000
* Het resultaat van de zender voldoet niet aan het bereikscriterium en wordt daarom niet gerapporteerd.


Export

© 2022 Stichting KijkOnderzoek