0200-2600juli 2020
TV Zendertotaal6+6+DIG
zenderCumBrkCumBrkAbsCumBrkCumBrkAbs
Totaal Zenders94,315.067.00097,914.726.000
SKO Light75,912.128.00078,711.833.000
BE Viacom light33,65.368.00035,05.256.000
Chello Media Light17,92.864.00018,42.765.000
Discovery Light15,72.508.00016,32.449.000
Fox Light9,11.462.0009,61.442.000
NPO Light47,07.510.00048,97.359.000
192TV8,61.376.0009,01.359.000
Animal Planet11,41.823.00011,91.783.000
Cartoon Network11,91.904.00012,41.863.000
Comedy Central Extra7,71.236.0007,81.174.000
CrimeInvestigation9,71.552.00010,11.517.000
DiscoveryScience6,51.043.0006,81.016.000
E!5,1821.0005,0759.000
Eurosport 25,3854.0005,6841.000
FOX Sports 44,7747.0004,8726.000
FOX Sports 54,6738.0004,7708.000
FOX Sports 64,5725.0004,8725.000
Horse Country TV4,0647.0003,9581.000
Insight TV HD5,6888.0005,8871.000
MTV Brand New4,0644.0003,9590.000
MTV Live HD3,8601.0003,9579.000
MTV Music 244,5718.0004,7700.000
NGC Wild9,11.462.0009,61.442.000
Nick Music4,1649.0004,1621.000
Nick Jr.7,51.197.0008,01.197.000
Nick Toons8,41.340.0008,91.337.000
njam!6,81.082.0007,21.077.000
NPO 1 extra13,32.132.00013,82.070.000
NPO 2 extra6,61.059.0006,81.017.000
NPO Nieuws18,22.915.00018,82.834.000
NPO Politiek25,94.135.00027,14.068.000
NPO Zappelin extra13,12.090.00013,82.076.000
ONS13,42.145.00013,92.085.000
OUTtv7,81.254.0008,01.202.000
Pebble TV3,4539.0003,3497.000
REVOLT5,4856.0005,4807.000
RTL Telekids6,1981.0006,4962.000
TV5388,31.325.0008,61.300.000
VH-17,61.217.0007,71.152.000
VH-1 Classic6,41.026.0006,6991.000
Ziggo Sport Golf2,9463.0003,0445.000
Ziggo Sport Voetbal7,01.127.0007,11.071.000
Ziggo TV18,52.959.00019,12.869.000
* Het resultaat van de zender voldoet niet aan het bereikscriterium en wordt daarom niet gerapporteerd.


Export

© 2020 Stichting KijkOnderzoek All rights reserved