0200-2600januari 2020
TV Zendertotaal6+6+DIG
zenderCumBrkCumBrkAbsCumBrkCumBrkAbs
Totaal Zenders95,015.191.00098,614.913.000
SKO Light77,412.374.00080,512.171.000
BE Viacom light34,65.529.00035,85.415.000
Chello Media Light12,62.007.00013,21.995.000
Discovery Light19,23.063.00020,03.029.000
Fox Light9,91.590.00010,41.580.000
NPO Light45,07.195.00046,87.078.000
192TV9,91.585.00010,21.549.000
Animal Planet11,91.907.00012,41.875.000
Cartoon Network12,31.961.00012,91.947.000
Comedy Central Extra8,11.298.0008,31.263.000
CrimeInvestigation8,71.384.0009,01.359.000
DiscoveryScience11,11.782.00011,81.781.000
E!5,7914.0005,9897.000
Eurosport 28,71.394.0009,11.376.000
FOX Sports 46,41.018.0006,5984.000
FOX Sports 53,6577.0003,7559.000
FOX Sports 65,7913.0005,9899.000
Horse Country TV5,8924.0006,1924.000
Insight TV HD6,61.061.0006,81.024.000
MTV Brand New4,4703.0004,5686.000
MTV Live HD3,7593.0003,7566.000
MTV Music 245,6894.0005,8872.000
NGC Wild9,91.590.00010,41.580.000
Nick Music4,5727.0004,7708.000
Nick Jr.8,11.299.0008,41.272.000
Nick Toons6,0964.0006,2934.000
NPO 1 extra15,02.401.00015,72.378.000
NPO 2 extra9,21.470.0009,51.432.000
NPO Nieuws26,34.209.00027,34.135.000
NPO Politiek7,01.119.0007,31.100.000
NPO Zappelin extra14,92.382.00015,42.330.000
ONS15,22.428.00015,92.404.000
OUTtv8,01.279.0008,41.268.000
Pebble TV4,0638.0004,1623.000
RTL Telekids6,31.005.0006,6997.000
TV5388,01.279.0008,21.238.000
VH-18,41.338.0008,71.309.000
VH-1 Classic7,61.219.0007,71.159.000
Ziggo Sport Golf3,0473.0003,1467.000
Ziggo Sport Voetbal6,1974.0006,3946.000
Ziggo TV21,53.437.00022,53.398.000
* Het resultaat van de zender voldoet niet aan het bereikscriterium en wordt daarom niet gerapporteerd.


Export

© 2020 Stichting KijkOnderzoek All rights reserved