0200-2600maart 2020
TV Zendertotaal6+6+DIG
zenderCumBrkCumBrkAbsCumBrkCumBrkAbs
Totaal Zenders95,115.199.00098,714.932.000
SKO Light80,012.789.00083,012.548.000
BE Viacom light42,96.856.00044,36.693.000
Chello Media Light12,72.032.00012,91.952.000
Discovery Light19,33.089.00020,23.047.000
Fox Light10,91.739.00011,21.690.000
NPO Light51,18.175.00052,87.977.000
192TV10,81.723.00011,11.682.000
Animal Planet14,72.348.00015,32.318.000
Cartoon Network12,51.995.00012,81.934.000
Comedy Central Extra13,32.133.00013,82.083.000
CrimeInvestigation9,41.509.0009,81.483.000
DiscoveryScience8,01.285.0008,41.270.000
E!6,0960.0006,2943.000
Eurosport 28,11.295.0008,51.292.000
FOX Sports 46,91.106.0007,11.068.000
FOX Sports 55,0795.0005,2792.000
FOX Sports 65,6898.0005,7857.000
Horse Country TV5,2828.0005,3808.000
Insight TV HD7,31.166.0007,61.154.000
MTV Brand New5,0807.0005,3801.000
MTV Live HD4,5715.0004,6690.000
MTV Music 245,5872.0005,7858.000
NGC Wild10,91.739.00011,21.690.000
Nick Music6,51.032.0006,6992.000
Nick Jr.10,81.718.00011,41.717.000
Nick Toons8,81.409.0009,21.396.000
njam!7,61.219.0007,91.199.000
NPO 1 extra14,72.348.00015,12.289.000
NPO 2 extra10,51.677.00010,71.613.000
NPO Nieuws33,35.326.00034,25.178.000
NPO Politiek14,32.280.00014,52.198.000
NPO Zappelin extra14,92.379.00015,42.328.000
ONS17,22.754.00018,02.728.000
OUTtv7,11.138.0007,11.077.000
Pebble TV7,21.154.0007,51.140.000
REVOLT5,6891.0005,8879.000
RTL Telekids7,71.236.0008,11.221.000
TV53811,01.754.00011,21.690.000
VH-111,91.896.00012,01.821.000
VH-1 Classic11,71.874.00011,91.798.000
Ziggo Sport Golf3,9620.0004,1613.000
Ziggo Sport Voetbal5,9947.0006,2941.000
Ziggo TV22,73.635.00023,73.591.000
* Het resultaat van de zender voldoet niet aan het bereikscriterium en wordt daarom niet gerapporteerd.


Export

© 2020 Stichting KijkOnderzoek All rights reserved