0200-2600 augustus 2021
6+1% = 161110 personen bij 6 jaar en ouder 6+DIG1% = 150343 personen bij 6 jaar en ouder met digitale ontvangst
zenderCum BrkCumulatief bereikPercentage van de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum Brk AbsCumulatief bereik absoluutAantal personen in de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum BrkCumulatief bereikPercentage van de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum Brk AbsCumulatief bereik absoluutAantal personen in de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken
Totaal Zenders92,714.933.00096,114.850.000
SKO Light73,811.891.00076,411.812.000
Viacom Light17,02.735.00017,42.694.000
Ziggo Sport Light19,83.187.00020,53.165.000
Discovery Light21,13.399.00021,93.385.000
NPO Light49,98.039.00051,67.966.000
192TV6,31.018.0006,61.018.000
Animal Planet16,82.707.00017,42.694.000
Cartoon Network14,82.392.00015,22.352.000
Comedy Central Extra6,61.057.0006,71.034.000
CrimeInvestigation8,41.350.0008,81.353.000
DiscoveryScience7,51.215.0007,81.201.000
E!4,0639.0004,1635.000
Eurosport 210,21.651.00010,61.641.000
Horse Country TV5,6896.0005,8891.000
Insight TV HD6,71.086.0007,01.078.000
NGC Wild8,21.328.0008,51.312.000
Nick Jr.9,21.476.0009,31.442.000
Nick Toons4,7754.0004,7730.000
njam!5,5893.0005,7882.000
NPO 1 extra16,82.710.00017,42.691.000
NPO 2 extra11,11.785.00011,51.775.000
NPO Nieuws19,53.138.00019,93.069.000
NPO Politiek30,14.847.00031,04.787.000
NPO Zappelin extra11,71.879.00012,01.854.000
ONS15,02.415.00015,42.386.000
Pebble TV5,2836.0005,2810.000
RTL Telekids5,5891.0005,6861.000
TV5386,61.063.0006,81.055.000
Ziggo Sport Golf3,0485.0003,1486.000
Ziggo Sport Racing7,11.151.0007,41.142.000
Ziggo Sport Tennis2,7430.0002,8431.000
Ziggo Sport Voetbal7,31.172.0007,51.161.000
Ziggo TV16,92.717.00017,52.706.000
* Het resultaat van de zender voldoet niet aan het bereikscriterium en wordt daarom niet gerapporteerd.


Export

© 2021 Stichting KijkOnderzoek