0200-2600 oktober 2022
6+1% = 161870 personen bij 6 jaar en ouder 6+DIG1% = 154750 personen bij 6 jaar en ouder met digitale ontvangst
zenderCum BrkCumulatief bereikPercentage van de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum Brk AbsCumulatief bereik absoluutAantal personen in de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum BrkCumulatief bereikPercentage van de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum Brk AbsCumulatief bereik absoluutAantal personen in de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken
Totaal Zenders92,314.943.00096,114.877.000
SKO Light71,411.563.00074,511.525.000
Paramount Light15,12.448.00015,92.456.000
Ziggo Sport Light14,72.373.00015,32.375.000
Discovery Light11,91.931.00012,31.901.000
NPO Light33,55.415.00034,85.388.000
192TV7,81.267.0008,21.271.000
Animal Planet8,11.317.0008,41.294.000
Boomerang5,2838.0005,4836.000
Cartoon Network7,71.240.0008,01.244.000
Comedy Central Extra4,7762.0004,9764.000
CrimeInvestigation9,41.516.0009,81.517.000
DiscoveryScience5,3853.0005,5846.000
E!6,31.026.0006,61.024.000
ESPN UHD4,7755.0004,9752.000
Euronews8,71.408.0009,11.404.000
Eurosport 28,11.311.0008,51.311.000
Filmbox8,61.394.0009,01.399.000
Horse Country TV4,6739.0004,8741.000
Insight TV HD6,91.120.0007,31.123.000
Love Nature9,61.554.00010,11.558.000
NGC Wild8,21.321.0008,51.308.000
Nick Jr.7,11.155.0007,51.159.000
Nick Toons5,8938.0006,1941.000
njam!9,21.486.0009,61.481.000
NPO 1 extra23,73.836.00024,83.832.000
NPO 2 extra8,81.424.0009,11.402.000
NPO Politiek en Nieuws12,42.009.00013,02.015.000
ONS11,41.847.00011,91.847.000
RTL Telekids4,5724.0004,7721.000
RTV-75,6899.0005,8890.000
TV5387,41.197.0007,51.164.000
Ziggo Sport Golf4,6745.0004,8747.000
Ziggo Sport Racing8,11.311.0008,51.315.000
Ziggo Sport Tennis3,6589.0003,8591.000
Ziggo Sport Voetbal7,51.208.0007,81.204.000
Ziggo TV17,42.809.00018,12.807.000
* Het resultaat van de zender voldoet niet aan het bereikscriterium en wordt daarom niet gerapporteerd.


Export

© 2022 Stichting KijkOnderzoek